Selam arkadaşlar. Ben Antalya Konyaaltı’ndan Nedim. Sizlere yakın arkadaşımın ablasıyla olan ilişkimizi anlatacağım. Ben 24 yaşındayım ve Konyaaltı’nda oturuyorum. Uzun yıllardır tanıdığım arkadaşım Ferhat, benim en yakın arkadaşım. En yakın arkadaşıma bunu yapmak istemezdim ama onun azgın ve seksi ablası beni bu işin içine çekti. Ferhat’ın elenip boşanmış bir ablası var. Tuğba. 27 yaşında esmer güzeli taş gibi hatun. Onu da tanıyorum ufaklıktan beri ama liseden sonra gerçekten taş gibi bir kız olmuştu ve üniversiteden sonra da evlendi. Ama evliliği çok iyi gitmeyince boşanmak zorunda kaldı. Boşandıktan sonra da sosyal medya da birbirimizi ekledik ve Ferhat’tan gizli ar sıra konuşmaya başladık. Bende bekar birisiyim sonuçta.

Tuğba da bizimle aynı şehirde yaşıyor tek başına. Babasının aldığı evde kalıyor. Bir gün akşam ben dükkanı kapatıp eve geldim. Sosyal medyada gezinirken onun açık olduğunu gördüm ve mesaj attım. Sonra konuşmaya başladık. Saat 12 gibi de görüntülü konuşmak istedik. Tuğba bana kamerayı açtığında ağzım açık kalmıştı. Askılı bir tişört ile harika derin göğüs dekoltesi beni eritmişti. Ara sıra mutfağa giderken de ayağındaki pembe şortu gördüm ve seksi bacakları beni benden almıştı. Sonra ben buna birkaç güzel söz söyledim güzelliği ile ilgili. Çok beğendiysen gel yakından gör demez mi şakayla karışık. Bende bir kahveni içerim deyince beni o saatte evine davet etti.

Bende gitti. Eve geldiğimde üzerini değiştirmemişti. Bende takıldım ona lisede bu kadar güzel değildin gibisinden. Sonra ise kahveyi içtik ve yan yana oturuyorduk. Ben elimi onun omzuna atınca o da yakınıma sokuldu. Sonra ise onun kounu okşamaya başladım ama bir yandan da sohbet ediyorduk. Sonra ise bu bana döndü ve güzelliğini tescil etmemi istedi. O an öpüşmeye başladık. Öpüşürken ben göğüslerini okşamaya başladım. Sonra elimden tutup beni yatak odasına götürdü. Sekse açtı. Biraz daha seviştikten sonra onun dolgun göğüslerini yalamaya başladım. Sonra benim pantolonumu çıkardı ve kalkan aletimi biraz okşayıp ağzına almaya başladı. Biraz yaladıktan sonra da onu yatırdım ve amdan sikmeye başladım. Sabahın ilk ışıklarına kadar sikiştik o gün. Bu kaçamak ilişkiye bir türlü son vermedik ve hala canımız isteyince onun evinde geceleri seksimize devam ediyoruz. Ferhat ise hala her şeyden habersiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*