Merhaba arkadaşlar. Bizim mahallede olgun ve dul bir kadın var. Bütün mahalle bu kadını sikmek için sıraya girmiş gibiydi. Kadın ne zaman dışarıya çıksa bütün mahalle salyaları akarak kadını izliyordu. Markete girse marketçi arkasından çıkıyor kasap manav herkes ağzı sulanarak kadını izliyordu. Kadının ismi Aysundu. Genç yaşında dul kalan Aysun abla dolgun vücudu ve temiz yüzüyle mahallenin tüm delikanlılarının ateşini başına vurdurtuyordu. Aysun ablayı sikmek her delikanlının harcı değildi. Ben ise biraz pısırık kalmıştım ama boyum posum yerindeydi. Aysun abla beni tanır ve severdi. Onu sikmek istediğimin de farkındaydı çünkü ara ara elinde ki poşetleri alırken memelerine değiyordum.

Bir gün poşetlerini yine ben taşıyordum ve kapısının önüne geldiğimde beni eve davet etti. Bana bir eşyler içirdikten sonra karşıma geçip bacaklarını ve baldırlarını göstererek bugün çok hararetli dedi. Ben de eve t diyebilmiştim ancak. Bana kaç karı siktin dediğinde şaşırmıştım ve hiç demiştim. Aysun abla şaşkın bir şekilde o zaman seni milli edeyim de beni hiç unutma dedi ve üzerime doğru gelmeye başladı. Pantolonumu çıkardı ve külotumu çıkardıktan sonra kalkık olan sikime bakarak bak pezevenge bu yarrak çok büyük ama dedi ve şanslıyım yine dedi. Ağzında alıp emmeye başladı. Çıkarıp tükürük attı ve tekrar emmeye başladı. Yarrağım taş gibi olana kadar bırakmadı ve beni boşalttı bir kere.

Kalkık olan sikimi eliyle tutarak kucağıma doğru geldi ve kalın sikimi amcığına denk getirip üstüne oturdu. Yarrağımı içine aldıktan sonra ne hissediyorsun dedi bana. Ben de sıcacık dedim. Aysun abla şimdi sert birerkek olmanı benim erkeğim olmanı istiyorum dedi ve amcığıma sertçe sokup çıkar yarrağını hiç yorulmadan dedi. Ben kafamı sallayıp ne dediyse aynen yapmaya başladım. Nefesimi tutarak onu sikiyordum. Amcığına alttan sertçe çaktıktan sonra Aysun abla ayyy diyerek kalktı üstümden ve halıya boşaldı. Şerefsiz seni ansılda sikiyor ablasını hayvan hadi sik beni diyerek amcığını tutup kaldırdı bana ve sik sik dedi. Ayağa kalkıp Aysun balanın üstüne gittim ve onu koltuğa uzandırdım. Aysun abla bacaklarını açıp bana sardı ve götümden tutup kendine çekti. Amcıığına o kadar sert vuruyordum ki taşaklarım ağrıyordu. Aysun abla AHHHH ahhh diye inliyordu. Aysun ablayı artık karım gibi istediğim zaman sikiyordum. Beni çok seviyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*