Merhabalar arkadaşlar. Ben Sinop’tan Haldun. 20 yaşındayım. Kuzenim Cemre ile yaşadığım inanılmaz seks dolu anları sizlere anlatacağım. Sinop merkezde oturuyorum ben. Kuzenim Cemre’de merkezde oturuyor. Halamın kızıdır kendisi. 1.75 boylarında sağlam fiziği olan güzel bir kız Cemre. Onunla aynı lisede okumak benim için büyük bir avantajdı. Çünkü o evin tek kızı olduğu için biraz şımarık büyü ve ne istese oldu. O yüzden lise zamanında da her şeyi vardı. Üstelik eteğinin kısalığı ve altına giydiği seksi çorabı inanılmaz çekici bir kız oluyordu. Ben de onu çok beğeniyor ve onunla tadına doyamayacağım şeyler yaşamak istiyordum. Nitekim çok geç olmadan da zevk dolu anlar yaşadık.

Ben ona okulda çok karışırdım. Etek boyuna, çorabına ve takıldığı kişilere. Bu onun gizliden gizliye hoşuna gidiyormuş. Ben artık son sınıfta onunla daha çok takılmaya başladım. Çünkü gayet güzelleşmişti. Seks konusunda da o zamanlarda biraz daha istekliydik normal olarak. Ben artık işi ilerletmek istedim ve ona mesajlar atmaya başladım. Her sabah başlıyor gece yatana kadar. Bu ilgim onun hoşuna gitmişti ve bana karşı tutumu çok değişmişti. Bir gece mesajlaşırken ona iltifat etmeye başladım ve ona güzelliğinden bahsettim. Sonra konu saat 1.30 civarında sekse gelmişti. O daha istekli olunca biz seks konusunu ilerlettik. Neredeyse birbirimizi boşaltacaktık artık. Bu benim için harika bir şeydi.

Bizim sohbet bitince ertesi gün cumartesiydi. Cemre beni aradı ve eve çağırdı. Bende kimse yok diye gitmeyi kabul ettim. Ne de olsa halamın kızı. Eve gittiğimde üzerinde bir şort ve kısa tişört vardı biraz oturduk, sonra o odasına gitti. İçeriden bana seslenip odasına çağırdı. Odaya girdiğimde üzerinde sadece iç çamaşırları ve enfes bir gecelik vardı. Hemen tişörtümü çıkarıp onu kavradım ve öpüşmeye başladık. Sonra sütyenini çıkarıp göğüslerini yalamaya başladım. Ardından da vücudunun her yerini yaladım. Sıra ona gelmişti. O da iyice azınca benim aletimi çıkardı ve yalamaya başladı. Gayet güzel yalıyordu. Biraz daha yaladıktan sonra yatırdı ve ona arkadan girip sikmeye başladım. Sonra kucağıma alıp sikmeye devam ettim. O gün üç defa beraber boşaldık. Sonra sevgili olduk ve inanılmaz fantezilere devam ettik. Hala daha ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*