Merhabalar size kendimden bahsedeyim İstanbul’da yaşıyorum. Adım İdil ** yaşındayım esmer dolgun * vücuda sahibim. Çocukluğumda çok erkek peşimden koşardı. * sürü ilişkim oldu ama s*unda evlenme kararı aldım * senedir evliyim. Evliliğim başlarda çok iyi gidiyordu fakat *kaç senedir kocam seks k*usunda beni tatmin etmiyor. Sizde bilirsiniz ki seks hayatımızın * parçası. Size seks hikayemi anlatmak istiyorum.

Eşimle olan seks sorunlarımızdan dolayı *a olan ilgim her gecen gün azalıyor. *likte olmak istediğinde bahanelerle *dan uzaklaşıyorum. Beni tatmin edemediği için isteksiz * seks *mizi de kandırmak olur. Eşimin erkek kardeşi Oğuz yurt dışından yeni geldi. * insan anca bu kadar değişebilir. Kaslı ve çok seksi *i olarak karşıma çıktı. Daha önce kendisini pek beğenmezdim ama bu gelişinde beni çok etkiledi. İçten içe hayran oldum kendisine. Eşim kardeşinden beni kıskanmadığı için sık sık beraber vakit geçiririz eğlence mekanlarına gideriz. *la geçirdiğim her dakika zamanla benim için ayrı * özel olmaya başladı. Eşimle daha az vakit geçirir olduk ve *a olan ilgim daha da azalmaya başladı. * gün eşim iş için yurt dışına çıkacağını ve * hafta kadar gelemeyeceğini kardeşinin yalnız kalmamam için benimle kalacağını söyledi. Benimde istediğim buydu zaten daha ne isteyebilirdim ki. Neyse eşim gitti ve Oğuz ile baş başa kaldık. Oğuz da fazla rahat * insan olduğu için * şeyler yaşamalıydım artık. En güzel geceliğimi giydim ve karşısına çıktım. Başta ne yapıyorsun yenge dedi ama biliyordum o da dayanamadı. Sevişmeye başladık o kadar güzel öpüşüyor ki kocamla senelerimi ziyan etmişim. Pantol*unu indirdim o kadar büyük ki penisi pantol*a nasıl sığdırmış anlamadım. Gırtlağıma kadar soktum ağzımda gidip geliyor ağzımı s*yordu resmen. Amımın suları akıyor içime girmesi için sa*sızlanıyordum. Yarrağının üstüne oturdum kalçalarımı kavradı ve üzerinde zıplamaya başladım. Amımı paramparça yaptı. Yengem amın alev gibi sikmeye doyamıyorum deyişi beni daha da azdırdı. Daha fazla *mizde dayanamadık boşaldık. En güzel seksim diye*im.

Kocam seyahattan döndü ve hayatımız kaldığı yerden devam etti. Tek * farkla tabi artık hayatımda Oğuz var. Evliliğim eşimle devam ediyor seks hayatım ise eşimin kardeşiyle devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*