Herkese merhabalar arkadaşlar. Ben Nalan. 20 yaşındayım. Sizlere hayatımda ilk defa yaşadığım ve sonra asla vazgeçemediğim harika lezbiyen ilişkimi anlatacağım. Ben Mersinliyim. Liseyi bitirdikten sonra üniversiteyi kazandım ve babam beni orada bir yurda yerleştirdi. Özel yurt olduğu için 2 kişilik bir odayı tercih ettim. Oda arkadaşım da Kocaeliliydi. İsmi Sinem. Yeşil gözlü esmer çok güzel bir kızdı. Fiziği de gerçekten harikaydı. Göğüsleri falan taştı hatun. Kız olduğum halde benim dibim düşmüştü ilk gördüğüm anda. Biz baya kaynaşmıştık çok iyi bir kızdı. Odada baş başa olmamızın verdiği rahatlıktan dolayı da istediğimiz gibi giyiniyorduk. Sinem biraz fazla açık giyiniyordu bana göre. Ama sadece odada öyleydi.

Kısacık giydiği şort ve askılısı bazen beni tahrik ediyordu. Güzel göğüslerini görünce içim bir tuhaf oluyordu. Bir gün bu yatağında uzanırken bende yanına oturup göğüslerini elledim ve hayranlığımı söyledim. O da benim göğüslerimi elledi ve o an içim bir tuhaf olmuştu ve bir elektrik almıştım ondan. Şakamız fazla ileri gidecekti. Sinem ayaktayken kısacık şortuna yapışmış amı bariz gözüküyordu. Onu gördükçe bazen benim suyum geliyordu azgınlıktan. Ben artık dayanamaz noktaya gelmiştim ve onunla sevişecektim. O duşa girdi bakımlarını yaptı çıktı. Sonra da ben girdim. Ama bornozumu çıkarmadım. Saçlarımı da kuruladım. O da her zamanki gibi kısa şort ve askılısıyla oturuyordu.

Benim vücudumu beğendiğini söyleid o an. Ben göğüslerim görünecek şekild açık bırakmıştım önümü. O anda ise Sinem’in göğüs uçlarını gördüm. Sütyensizdi. Sonra yanına gidip meme uçlarını tuttum ve şakalaşmaya başladık. Sonra dur bir dakika deyip tişörtünü kaldırdım ve o harika göğüsleri karşımdaydı. Onları yavaşça okşamaya başladım saat gece 11 falandı. Ben okşamaya başlayınca o ohh demeye başladı. Sonra göz göze geldik ve ben devam edip meme uçlarını sıkmaya başladım. İyice zevke geliyordu ki o an dayanamayıp onun göğüslerini emmeye başladım. Çok fena azmıştık ikimiz de. Sonra o da benim vücudumu okşamaya başladı. Ben bir elimle amını okşuyor onu zevke getiriyordum. Sonra ikimiz de soyunduk ve ben göğüslerinden sonra onun temiz kılsız amını yalamaya başladım. Sonra sırayla birbirimizi yaladık ve sevişerek boşaldık. Saat sabah beşe kadar sevişmiştik o gün. İlk günün zevki başka oluyormuş gerçekten. Sonra ise bizim bu kaçamak lezbiyen ilişkimiz okul bitene kadar sürdü. Ne zaman istesek sevişiyorduk. Bu zevki sevgilimle dahi alamıyordum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*