Selamlar ben Kayseri’den Bülent Kayseri diyorum ancak Kayseri’nin bir köyünde oturuyorum. Sizlere eşi benzeri olmayan muhteşem bir hikayemi anlatmak için oldukça sabırsızım. Ben bu hikayenin 3. şahsıyım ancak en çok zevk alanlardan biriyim diyebilirim. Hikayemize geçmeden önce sizden hikayemle ilgili gelecek yorumları merakla beklediğimi söylemek isterim. Bir kaç ay önce köyde yeni bir işe başlamıştım. Çiftçilikle uğraştığım için işim genelde traktör ve tarlalarda olur. Tam bu sıralarda yine işteyken daha önce hiç yaşamadığım bir olay yaşadım. Evli biri olduğumdan genelde gece çalışmayı tercih etmem ancak ara sıra gelen acil işler için gece de çalışmak zorunda kalıyordum. İşte yine gece işe gittiğim bu zamanlarda başıma gelen bu olaydan oldukça zevk aldığımı öncelikle belirtmek isterim.

Gece acilen iş çıkınca apar topar hazırlanıp çıkmıştım. Traktöre binip tarlaya gittim hava yağmurlu olduğundan acilen taşınması gereken samanlar olduğunu öğrendim. Niyetim hemen işe koyulmaktı çünkü bir an önce bitsin istiyordum oldukça yorgundum. Tarlada işim bitince samanları yerleştireceğim samanlığa geldim oldukça büyüktü ve içi karanlıktı. Bir de tek başıma olunca sabahlayacağımı düşündüm. İşime koyulduğum sırada içeriden gelen birkaç ses duydum önce tek başıma olduğumdan korktum ancak bu seslerin birinin bir kadından geldiğini anlayınca meraklanmaya başladım. Hemen sesin geldiği yeri takip ettim ve merakla oraya doğru yürümeye başladım.

Samanlığın içi çok büyük olduğundan sesin tam yerini kestiremiyordum geri dönmeye karar vermiştim ki seslerin arttığını ve iniltiye döndüğünü fark ettim. Bu kez daha meraklı şekilde adımlarımı atmaya başladım. Biraz daha yürüdükten sonra yerde yatan iki kişi gördüm bunlardan biri benim komşumdu ve karısını köyün orospu kızı ile aldatıyordu. O kadar azgın sevişiyorlardı ki resmen canımı çektirmişlerdi. Kız çırılçıplak soyunmuş ve alta yatmış durduğu yerde duramıyordu. Komşum azmış ve her yerini deli gibi yalamaya başlamıştı. İçim kıpır kıpır olmuştu hemen telefonumu çıkardım ve onları videoya çekmeye başladım ancak bir yandan da elim aletime gitti çünkü onları izlerken azmamak mümkün değildi. Sikişmeleri izlenmeye değerdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*