Merhaba arkadaşlar ben Konya’dan Serkan 23 yaşında üniversite öğrencisiyim. Üniversiteyi memleketim Konya’da okuyorum. Aslında çoktan mezun olmam gerekirken hala mezun olamadığımı da belirtmek isterim. Gelelim asıl konuya bundan 2-3 ay önce okulda tanıştığım bir kızla aramızda geçenleri anlatmak istiyorum size. Öncelikle ben bu anları yaşarken hiç yaşamadığım heyecanları yaşadığımı size belirtmek isterim. Sizin de yorumlarınızı çok merak ediyor ve mutlaka bekliyorum. Ben bir türlü okuldan mezun olamadığım için babamla aram sürekli bozuk olan biriyim ancak bunu pek kafaya taktığım söylenemez. Ben sadece kızlarla ilgilenen ve kaçamak peşinde olan biri olduğumdan aklımda okuldan bir an önce mezun olmak değil sürekli bir ilişki yaşamak var.

İşte bu işin sonu benim için iyi mi kötü mü bir türlü anlamadığım bir şekilde sonuçlandı. Okulda tanıştığım ve ilişki yaşamak için oldukça çaba sarf ettiğim Niran ile ilişkimizi bir kaç ayda oturttum. Ancak benim için Niran’ın güzelliği ya da kişiliği önemli değildi ben her ilişkimde olduğu gibi onunla da birlikte olmak ve onun tadına bakmak istiyordum. Ancak Niran diğerlerinden daha zor ve farklı bir kişiliğe sahip olduğu için onu ikna etmem biraz zaman aldı. Bir hafta sonu evin boş olduğu bir zaman ayarlayarak Niran ile anlaşmalı bir ilişki için plan yaptık. O bize geldi ve ben ona muhteşem bir ortam hazırladım.

Niran gibi bir kızı bile cinsel ilişki için ikna etmiştim ve kendimden gurur duyuyordum. Niran geldi ve ben önce onu odama çıkardım. İçecek bir şeyler getirdim ve onu biraz rahatlattım çünkü yaşayacağımız her şeyin karşılıklı hazlar içinde olmasını istiyordum. Yavaş yavaş Niran’a yaklaştım boynundan aşağı doğru yalayarak ve koklayarak inmeye başladım. Daha bununla bile titreyerek zevke gelmeye başlayan Niran daha benim ilk hamlem de yarağımı tutarak okşamaya başladı zaten bu andan sonra bende ipin ucunu kaçırdım ve Nihan’ı soyarak onu hem amından hem de götünden deli gibi siktim ve onun göt deliğinin içinden deli gibi boşalma yaşadım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*