Çikolatayı çok sevdiğimi biliyordu ve özellikle en sevdiğimden almıştı… karamel li çikolata yerken karamel çeneme damlayinca hemen çenemi yaladi ve dudağımı öpmeye başladı, tabii bende karşılık verdim. Elleri hareket etmeye başladı ve çok tahrik oldum. Yavaş yavaş boynuma indi ve ordan da göğüslerime, ben inlemeye başladım. Bir eliyle göğüslerimi sıkıp yalarken diger eliyle de bacak aramla oynuyordu, elini bacaklarımdan amıma doğru ilerletiyordu.. Beni ayağa kaldırdı ve pantolonumun uzerinden bacak aramla oynarken öptüi bende cesaretimi toplayıp onun aletini oynadım. Elimi aletine attığımda o kadar büyük bir kabarıklıkla geldi ki elime anlatamam. Bir an önce ağzıma almak için sabırsızlanmaya başladım. O koacaman aleti ağzıma, hatta boğazımın derinliklerine kadar sokturmak istiyordum. Daha önce bir kaç defa sakso çekmişliğim var ve eğer aletinin tamamını ağzıma alırsam nerdeyse mideme kadar indiğini biliyorum o yüzden aletine elimi atar atmaz ağzım sulanmıştı. Bir kaç dakika okşadıktan sonra dükkanda bir tane koltuk vardı beni yatırdı ve kiyafetlerimi çıkartarak yalıyordu, sadece iç çamaşırlarım üzerimdeydi. Tangamin üzerinden vajina mı yalarken göğüslerimi elleriyle parçalarcasina sıkıyordu.

Göğüslerimi sıkması, bana acıyla karışık zevk yaşatması beni öylesine deli ediyordu ki anlatamam. Seks yaparken biraz acı çekmeye bayılan bir kızım o yüzden sevgilim de bunu bildiği için kimi zaman göğüslerimi sıkıyor, kimi zaman tokat atarak bana acı çektiriyordu. Ben iyice zevke gelmiştim artık, beni kaldırdı ve aletini emme mi istedi. Önce aletinin başında ki zevk suyunu elimle aletine dağıttım, ardından emmem icin ağzıma verdi ve emdim. beni tekrar yatırıp tangami çıkardı ve Vajinami emmeye başladı. Vakum pompası gibi emiyordu. Ben zevkten göğüslerimi sıkıyordum ve en sonunda üzerime yattı. Bakire olduğumu söyledim ve biliyorum kızlığına zarar vermeye hakkım yok zaten, şimdilik o zevki düğün gecesinde çıkartıcm dedi. Aletini yatay şekilde vajinama dayadı ve dudaklarimi öperek gel git yaparcasına hareket etmeye başladı. Bu beni boşaltmasına neden oldu ve hâlâ devam ediyordu ve onu içimde istiyordum ama o yapmadı. Vajinama girmeyince hem o hemde ben diğer yere, arka deliğime konsantre olduk ve sevgilime arkama girebileceğini söyledim.

Daha önce bu kadar arkadan vermek istememiştim o yüzden can atıyordum içime girmesi için. Beni domalttı ve daha o gün ilk kez girecek olmasına rağmen arka deliğim o kadar hazırdı ki sikilmeye hemen aletini bir defada içeri kabul etti. Arkama girip çıktıkça zevkten tekrar kendimden geçtim ve inanın arkamdan çıkana kadar birden fazla orgazm oldum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*