Acayip tırstım, sesi dinlemeye başlayınca inleme sesi olduğunu anladım. Kızlar tuvaletinden geliyordu, birine bi şey mi oldu acaba diye düşünüp içeri daldım. Bir de ne göreyim, Ceyda klozete oturmuş amıyla oynuyordu, beni görünce hiç istifini bozmadı. Benim de sikim şaha kalkmış halde pantolunu zorluyordu. Ben de bi şey oldu sandım ya kusura bakma rahatsız ettim diyip çıkmaya yeltendim. Böyle güzel kızı yakalamışken tadına bakmak istemez misin dedi, duraksadım. Ayağa kalkıp yanıma geldi, elimi sikime attı, sen istemesen bile ben bu yarrağın tadına bakmak istiyorum dedi. Fermuarımı çözüp pantolonumu indirdi, sikimi ortaya çıkardı. Tam istediğim gibi diyip sikime yumuldu. Önce her tarafını iyice yaladı sonra taşaklarımı emdi, ardından ağzına almaya başladı. Nerdeyse köküne kadar alıp harika bir saksoya başladı. Müthiş zevk alıyordum. 5-10 dk sonra boşalacağımı hissettim. Geliyorum dedim, sikimi ağzından çıkarmadı ben de ağzına boşaldım, o da döllerimi iştahla yuttu. Onu klozete oturttum ve soydum. Kendim de soyundum. Sonra da dudaklarına yapıştım, ateşlice öpüşmeye başladık. Ordan boynuna geçip emmeye başladım, sonra da Kulak memesini emdim. İyice kıvama gelmişti, daha sonra memelerine indim, kocaman ve dik memeleri vardı, morartana kadar emdim ve yaladım. sonra yalayarak bacaklarına geldim. Sütun gibilerdi, onları da teker teker emip yaladım ve sonunda amına geldim. Kaymak gibi amı vardı, hemen yumuldum yalamaya başladım. Ben yaladıkça Ceyda da "ahhhhhhhh ohhhhhhhhhh" diye inliyordu. Daha sonra dilimi sokup çıkartmaya başladım ve en sonra klitorisini ağzıma alıp emmeye başladım.

Müthiş zevk alıyorduk, okulda bomboş olduğundan Ceyda haykırarak inliyordu. çok geçmeden de bağıra bağıra boşaldı. hiç böyke boşalmamıştım dedi. Sonra da "hadi artık içimde istiyorum sikini delicesine becer beni" dedi. Yüzü bana dönük şekilde klozete üstüne oturup bacaklarını açtı, ben de amına sikimi dayayıp fırça çekmeye başladım sulansın diye. Fazla uzatmış olmalıyım, Ceyda "dayanamıyorum sok artık sokkkkkk" diye bağırdı. Sanmıyordum ama nolur nolmaz diye "bakire misin" dedim, o da "bakire olsam sikmicek miydin" dedi, gülümseyerek "sikerdim heralde ama bi tırsar insan" dedim. Azgın bakışlarla "korkma değilim, rahatça sik" dedi. Ben de sikimi bi anda amına kökleyip dibi buldum, nefesi kesildi. Kendine gelince "öyle sokulur mu nefesimi kestin" dedi. Benim gözüm dönmüştü, Ceyda'ya "bak ben sana ne yapıyom o ne ki" dedim, "istediğini yap yarrağa doymak istiyorum bugün" dedi ben de amında git gele başladım.

Yarı baygın bakışlarla "bu mu yapcağın, hızlansana" dedi. ben de hızlanmaya başladım, az sonra şap şap sesleri tuvaleti inletiyor ve ben vurdukça Ceyda nın tüm vücudu sarsılıyordu. Ceyda kendinden geçmiş halde "ahhhhhhhhh karı dediğin böyle sikilir, harikasın aşkım, ohhhhhhhhhh, sert becer orospunu acıma bebeğim ımmmmmmhhhhhhhhh, yarrağa doyur amımı erkeğim" diye inliyordu. 10-15 dk sonra boşaldı, çok geçmeden ben de geleceğimi hissettim, sikimi çıkarıp Ceyda nın yüzüne attırdım. Biliyorum liseli kızın suratına boşalmak hemen hemen her erkeğin hayalidir, ben bu hayali yaşadım. Döllerimi eliyle temizleyip yuttu ve "harika sikiyorsun kaç kız geçti elinden" dedi, bende "sen ilksin" dedim. Şoka uğradı "böyle sikişen birinin ilki olmama mı yoksa ilk kez sikişen birinin böyle sikmesine mi şaşırsam bilemedim" dedi. Sonra bana dönüp "belki ilk olabilir ama sen de bu mal varken son olmucağı kesin, beni doyasıya sik" dedi ve güldü.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*