Sonra da “Ben halanım, oğlum. Beni halan olarak sik, artık” dedim. Bir baktı, gerçekten benmişim. Hep delirdi oğlan. Sizin yanınız da, öyle bir sikti ki halanı, anlatamam. Sonra, delice boşaldı, içime. Duş aldırdım. Seni, eniştenin yanın da, bir daha gördü çıplak olarak. “Yengecim. Fatma amcamın yanında çıplak yatıyor. Bu ne demek. Yoksa, amcamla Fatma, Düşündüğüm gibi mi” gibi söylenmeye başladı. Baktım ki, halen sana bozuk. Kafasını takıyor. Bu sefer de, ben tahrik ederek, tekrar sikildim, kocana. Sikilirken de, eniştenin seni siktiğini söyledim. Eğer isterse, Kabul ederse, enişten seninle, kendisinin de benimle, her zaman sikişebileceğimizi anlatarak, bundan sonra, aleni sikişmelerimize söz aldım, kocandan” dedim..

Fatma daha da, şaşırarak “Pekiii, bu gece neden davet ettin bizi, halacık. Yoksa tekrar sikişmek için mi. Ayy, öyle ise çok mutlu olurum yaa” … “Demek ki anlamadın, kızım. Cengiz de, bişey dememiş anlaşılan. Belki kocan da, hatırlamıyor diyeceğim ama. İkinci sikmesinde, oldukca ayıkdı. Özellikle, amımı sikerken, zevk içinde, “Yeter ki, sen bana am ver, yengecim. Yeter ki, amcamdan korkusuz sikeyim seni de. Fatmayı da amcam, istediği gibi siksin. Yeter ki, seni her zaman böyle sikeyim, yengecim. Ben her şeye razıyım” diyerek, inleye inleye, amımı sikerek, söz verdi kocan. Neden söylemedi ki, sana. Haydaaa. Ne anlatıyorum ben, yaa. Tabi yaa. Senden utanmıştır, kocan. “Seni amcamın sikmesine izin verdim” diyememiştir. Onun için anlatmamıştır, oğlum.

O gece Cengizden söz aldığım gibi. Sabah da, enişteni ikna ederek, ondan da söz aldım. Erkeklerimiz, karılarının sikildiğini biliyor, yaniii.. Yanii. Sikilmemize, ikisi de izin verdiler. Bu gece zevkler, beraberce, aleni yaşanacak. Aleni, bir birimizin, kocalarına sikilicez. Anlamadın mı, kızım.. Ben, ne dersem, onu yapacaksın bu gece. Unutma. Sen eniştene, ben Cengize, korkmadan, çekinmeden, özgürce, doyarak sikilicez, bu gece. Sikileceğimizi, Cengiz de, enişten de, biliyor. Sanırım, tek sen bilmiyorsun. Eniştene, istediğin gibi sikilebilir, bağırabilir, inleyebilirsin bu gece, kızım. Sıkma kendini. Rahat ol. Zevkini, doya doya, yaşa. Sen kocama sikilirken. Ben de, senin kocana sikilicem, zevkle” … “Ayy. Çok sevindim, halacık yaa” dedi, utanarak güldü, kızım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*