Bir gün yine bir iddia kaybettigimde annemin iç çamaşırını vermemi istedi, bende kabul ettim ve kırmızı bir iç çamaşırını ona verdim. Annemin iç çamaşırını ona verdiğim anı keşke kamera olsada kaydetseydim dedim sonra. Annemin iç çamaşırını görünce çocuk resmen kendinden geçti. Her neyse Kerem o günden bir iki gün falan sonra anneme resim göndermiş, iç çamaşırını unutmuşsun hocam diyerek.

Annemde iç çamaşırlı resmini atarak o zaman üstümdekiler ne diye cevap atmış. Kerem de o zaman bekliyorum hocam diyip adresini yazmış. Banada smslerini attı. Meğer annem orospuymuş da haberim yokmuş. Ertesi gün annem gitti bende gittim apartmanın altında bekliyorum. Kerem sende izle orospu çocuğu anneni nasıl siktigimi diye mesaj attı ve annemi parka götürdü. Etraftam gören olur mu falan diye düşünen yoktu, artık ikisi de ne kadar azdıysa siz hesap edin. Annemi çimlerin üstüne oturttuğunda ben fazla ileri gidemezler diye düşünmüştüm ama bir kaç dakika bulundukları yerde oturduktan sonra parkın arka taraflarına gittiklerinde aha dedim kendi kendime annemi sikecekler. Tenha bir yere gidip yine çimlerin üzerine oturdukları anda Kerem annemi ellemeye başladı. Bu ellemeler o kadar ilerlemişti ki çimlerin üzerinde annem bacaklarını açtı ve sınıf arkadaşıma amını yalatmaya başladı. Tabi çok uzun sürmedi, Kerem bir güzel becerdi. İşi bittikten sonrada iç çamaşırlarını geri vermedi, bunlar hatıra canım dedi.

Bende tüm bunları gizlendiğim yerden duyuyordum tabiki. Annem önce gülümsedi ve Kerem'e hiç önemli değil istersen daha veririm diyerek yarım yamalak çıkarttığı elbisesini giyerek evin yolunu tuttu. Devam edecek arkadaşlar çünkü annemi o günden sonra yakın takibe aldım ve kimlerle sikiştiğini anlatsam roman olur..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*